Şöförlü Lüks Araçlar

ŞOFÖRLÜ LÜKS ARAÇ KİRALAMA

RENTEL'in Lüks Araç Filosu; yaptığınız işi, gittiğiniz yeri, konuklarınıza verdiğiniz değer ve stilinizi sektörün en prestijli araçları ile yansıtır.

Toplantı, Konferans, Fuar, Özel Davet, Gezi, Gala Geceleri, Yıldönümleri, Düğünler, Festival gibi tüm özel günlerinizde saatlik, günlük tüm ihtiyaçlarınızda özel araçlarıyla sizlere güvenli, konforlu ve unutulmaz anlar yaşatır.

Bu konfor ve prestiji kendiniz yaşayabilir veya dilerseniz konuğunuza yaşatabilirsiniz...

RENTEL'in deneyimli ve profesyonel kadrosundan güvenle kiralayıp, keyfini sürün...

V.I.P. TRANSFER HİZMETLERİ

Size veya konuklarınıza; Toplantı, Konferans, Fuar, Özel Davet, Gezi, Gala Geceleri, Yıldönümleri, Düğünler, Festival, Şehir Turları, Havaalanı Gidiş - Dönüşleri gibi tüm özel günlerinizdeki günlük veya saatlik tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda güler yüzlü, özel eğitimli, dil bilen sürücü kadrosu ve konforlu araçlarıyla seyahatlerinizde kapıdan kapıya hizmetimiz ile park yeri, trafik, yön arama gibi streslerden kurtulup, her türlü asistan hizmeti ile güven ve konfor içinde unutulmaz anlar yaşatır.

Her görev öncesi araçlarımızın;

  • Anti-bakteriyel detaylı iç temizliği, servis kontrol ve bakımları yapılmaktadır.
  • RENTEL FIX Paketi yenilenmektedir.

Özel ikram menülerimizle yaşayacağınız keyifli ve unutulmaz anlarınızı eşsizleştirin.

KONGRE ULAŞIM HİZMETLERİ

RENTEL'in profesyonel ekibi tarafından, kongre öncesinde araç planlaması yapılır, talep edilen nitelikte ve sayıda araç tahsis edilir ve organizasyon boyunca tüm ulaşım hizmetlerinin eksiksiz ve kusursuz koordinasyonu sağlanır.